Żelazka

Zestaw niskociśnieniowy EB-NC/Z

Zestaw niskociśnieniowy EB-NC/Z przeznaczony jest do międzyoperacyjnego i końcowego prasowania wyrobów. Nie wymaga żadnych specjalistycznych instalacji. Po włączeniu do gniazda elektrycznego jest gotowy do pracy. Żelazko wykonywane jest także w wersji rączką korkową. Odpowiednia budowa żelazka, dobrana moc grzałki i parametry elektropompki gwarantują optymalne warunki prasowania. Zestaw wymaga stosowania wody destylowanej. Wysoka jakość elementu grzejnego zapewnia wieloletnie użytkowanie. Nowy specjalny system zasilania wodą, zapewnia stabilny wypływ pary.

Wyposażenie zestawu: żelazko, zbiornik z podstawą, system zasilający, stopa teflonowa, wysięgnik, wąż silikonowy.Moc 1800 W
Zasilanie 220 V
Waga 2,4 kg
Ciśnienie 0,20 MPa

Żelazko elektryczno-parowe EB-WC

Przemysłowe żelazko elektryczno-parowe jest przeznaczone do współpracy z wytwornicą pary lub siecią pary technologicznej. Parowanie jest sterowane mikrowyłacznikiem umieszczonym na rączce żelazka. Moc grzałki i specjalny system kanałów gwarantuje uzyskanie pary bez skroplin nawet przy gorszych jej parametrach. Żelazko jest przeznaczone do prasowania międzyoperacyjnego i końcowego. Żelazko wykonywane jest także z rączką korkową. Wysoka jakość elementu grzejnego zapewnia wieloletnie użytkowanie.

Wyposażenie zestawu: przewód elektryczny, stopa teflonowa.Moc 1250 W
Zasilanie 220 V
Waga 1,8 - 2,4 kg
Ciśnienie do 0,5 MPa